Letni obóz 2021 – sportowo-rekreacyjny

Zapraszamy do zapisów – tel. 502 383 683!
Obozy sportowe UKS Montgomery to idealne połączenie aktywnego wypoczynku z dobrą zabawą!

Trzy terminy do wyboru:

 • od 27 czerwca do 6 lipca
 • od 7 do 16 lipca
 • od 17 do 26 lipca (sprawdź w tym terminie również obóz wokalno-taneczny!)

Będziemy gościć gwiazdy!

W terminie od 27 czerwca do 6 lipca:

 • Angelika Wątor – Złota medalistka I Igrzysk Europejskich z Baku w szabli. Aktualnie jedna z ważniejszych twarzy w polskiej kadrze narodowej. Aspiruje do obrony złotego medalu na IE oraz do angażu na przyszłe IO. Poza pasją jaką jest szabla, angażuje się również w działania charytatywne oraz działa jako radna w swoim powiecie.
 • Szymon Reich – Były uczestnik formatu telewizyjnego Top Model. Jest modelem, muzykiem oraz aktywistą. Angażuje się w projekty społeczne i jest uczestnikiem Ligi NGO’s dla aktywistów i przyszłych liderów. Szuka sposobów, aby dzielić się wiarą, z którą łączy optymizm, wiarę w ludzkie dobro, nadzieję na lepsze jutro i że warto próbować: realizować siebie, być stale lepszym człowiekiem, dawać i dążyć do ogólnego dobra.

W terminie od 7 do 16 lipca:

 • Anna „Ganczi” Gańczarek-Rał – Jest kierowcą wyścigowym i mistrzynią Polski, a jej ogromną pasją jest motorsport.
  Wyścigi, rajdy, jazda samochodem, atmosfera zawodów i rywalizacji przynoszą Ani nieporównywalne z niczym innym emocje. Jest jedną z niewielu kobiet, której pasja są sporty motorowe. Oprócz wyścigów, pasjonuje się wszystkim co vintage, min samochodami. Jej  marzeniem jest udział w historycznym rajdzie Mille Miglia. To największa i najtrudniejsza tego typu impreza z udziałem samochodów zabytkowych na świecie.
 • Mateusz Myla – Twórca młodego pokolenia, urodzony w 2002 roku. Działa w obszarze szeroko rozumianego lifestyle’u, szybko chwyta również trendy związane z tańcem i challenge’m na TikToku. W życiu prywatnym interesuje się sportem, podróżami i produkcją video. Aktualnie jest jednym z bardziej rozpoznawalnych Twórców w Polsce w swojej kategorii wiekowej.

W terminie od 17 do 26 lipca:

 • Sabina Jeszka – Wokalistka, autorka tekstów i muzyki, członkini „Wielkiej Czwórki” programu „The Four. Bitwa o sławę” (Polsat) oraz finalistka III edycji programu „Mam Talent” (TVN). Gościnnie występowała w programie „Jaka to melodia” (TVP). Wielokrotnie można było ją usłyszeć również podczas Koncertu Sylwestrowego TVN.

Czas wstać od komputerów, czas wyjść z mieszkań i spędzić czas z rówieśnikami.

Nasz obóz to  przede wszystkim szeroki wachlarz zajęć sportowo-rekreacyjnych z rozszerzonym programem sportów wodnych. W połączeniu z zajęciami gier zespołowych, tenisa ziemnego, badmintona czy survivalu tworzy niepowtarzalną ofertę do wszechstronnego rozwoju dziecka.

Zakwaterowanie:

 • Uczestnicy będą zakwaterowani w dwuosobowych pokojach hotelowych z łazienką z widokiem na las. Pokoje są wyposażone w pojedyncze łóżka.
 • Wychowawcy będą mieszkali na tym samym korytarzu co dzieci, aby zapewnić im większe poczucie bezpieczeństwa i dopilnować, by każdy z uczestników czuł się dobrze.

Wyżywienie:

 • Na terenie hotelu znajduje się przestronna stołówka z widokiem na jezioro.
 • Śniadanie i kolacja podawana jest w formie szwedzkiego stołu, obiad składa się z dwudaniowego posiłku.
 • Dodatkowo dzieci po ostatniej atrakcji będą miały możliwość skorzystania z „Pana kanapki”.
 • Uczestnicy znajdą tutaj pełną gamę różnorodnych i zdrowych potraw.
 • Na życzenie przygotowujemy posiłki ze specjalna dietą.

Transport: 

 • Dojazd będzie zorganizowany dla wszystkich chętnych za dodatkową opłatą 100 zł. Drugą możliwością jest dojazd własny.

Ubezpieczenie: 

 • Uczestnicy będą ubezpieczeni – NNW.

Zaplecze sportowo-edukacyjne hotelu:

 • port żeglarski
 • port windsurfingowy
 • przystań kajakowa
 • strzeżone kąpielisko
 • korty tenisowe
 • plaża z dostępnymi leżakami
 • kryta hala sportowa
 • wypożyczalnia rowerowa i sprzętu do nordic walking
 • boisko wielofunkcyjne
 • plac zabaw
 • ogrodowa plansza szachowa
 • sala dyskotekowa
 • dwa zadaszone miejsca na ognisko
 • kręgielnia i rzutki
 • trawiaste boisko do badmintona
 • boisko do siatkówki
 • molo

CENA: 2500 zł

MOŻLIWOŚĆ WYKORZYSTANIA BONU TURYSTYCZNEGO!

Zapraszamy do zapisów – tel. 502 383 683!

Umowę i warunki uczestnictwa znajdą Państwo w zakładce Dokumenty.