Letni obóz 2021 – wokalno-taneczny

Zapraszamy do zapisów – tel. 502 383 683!
Obóz wokalno-taneczny UKS Montgomery to idealne połączenie aktywnego wypoczynku z dobrą zabawą i rozwijaniem nowych pasji!

Termin:

Będziemy gościć gwiazdy!

 • Sabina Jeszka – Wokalistka, autorka tekstów i muzyki, członkini „Wielkiej Czwórki” programu „The Four. Bitwa o sławę” (Polsat) oraz finalistka III edycji programu „Mam Talent” (TVN). Gościnnie występowała w programie „Jaka to melodia” (TVP). Wielokrotnie można było ją usłyszeć również podczas Koncertu Sylwestrowego TVN.
 • Ewelina Czarnecka – Tancerka, która swoją pasję wyssała z genów rodziców. Wielokrotna finalistka mistrzostw Polski w kl. A w tańcach standardowych i nie tylko. Uwielbia kontakt z dziećmi i uczyć ich takich styli jak: hip hop, new age, jazz, high heels oraz tańców latynoamerykańskich. Ewelina brała też udział w programach muzycznych: The Voice of Poland, Jaka to melodia, Taniec z Gwiazdami i innych.

Zajęcia poprowadzą profesjonaliści!

Do współpracy zaprosimy profesjonalistów, trenerów wokalu, znaną wokalistkę, instruktorką tańca aby biorące w nim uczestnicy zdobyły nowe umiejętności oraz mogły rozwinąć obecne. Program zakłada dostęp do zajęć edukacyjnych, które będą realizowały warsztaty taneczne, aktorskie czy wokalne gdzie:

 • warsztaty taneczne podczas tych zajęć poszukamy różnorodnych i kreatywnych sposobów na opowiadanie własnej historii oraz zachęcimy do uważnego słuchania historii innych. Poprzez zadania indywidualne i grupowe pracować będziemy nad umiejętnością angażowania się, przenoszenia uwagi oraz komunikacji. Oprzemy się o techniki improwizacyjne (m.in. kontakt-improwizacja), taneczne czy teatralne, które pozwolą poruszyć wyobraźnię, ciało oraz indywidualny potencjał każdego uczestnika.
 • warsztaty aktorskie są dynamiczne, energetyczna, pełna radości! Skupiamy się przede wszystkim na nauce swobodnego bycia na scenie. Nie koncentrujemy się wyłącznie na robieniu scenek, głównym celem warsztatów nie jest wystawienie spektaklu. Znajdujemy za to postawę pewności, braku lęku w byciu na scenie, zaufania do partnerów. Kształcimy więc umiejętność gry zespołowej, a także zdolność czujnego słuchania i reagowania na akcje partnerów scenicznych. Jednym z naszych głównych celów jest działanie całościowe, integracja w działaniu ciała i emocji. Z tak przygotowanej postawy wyprowadzamy naturalny, organiczny głos, następnie dopiero tekst.
 • warsztaty wokalne, gdzie śpiew to naturalny sposób na wyrażanie emocji. Dzieci uwielbiają nowoczesny i kultowy repertuar, który pozwalają im na spełnianie scenicznych marzeń. Umożliwiamy to dzieciom m.in. końcowego występu, gromadzącego rodziców oraz bliskich naszych uczniów. Nauka śpiewu dla dzieci jest formą spędzania czasu pod okiem profesjonalisty, który sprawi, że młody artysta pozna swoje możliwości i może wykształcić pasję na lata. Prowadząc zajęcia z emisji głosu przykładamy wagę do rozwoju muzycznego i dykcji, ale kluczem do efektywnej nauki jest dopasowanie ćwiczeń wokalnych do indywidualnych potrzeb każdego ucznia.

Całość pracy przekuje się w stworzenie finalnego pokazu, który będzie udostępniony online dla większej publiczności.

Trenerzy wokalni:

 • Almira Eva – Wokalistka, songwriterka, trener wokalny. Kształciła się na Wydziale Jazzu na Bednarskiej w Warszawie. Ukończyła Wokalistykę Jazzową na Akademii Muzycznej w Katowicach. Występowała jako chórzystka m.in. u Dawida Kwiatkowskiego, Buslava oraz w projektach gospel. Jako trener od 6 lat pracuje z wokalistami, aktorami, raperami, a także gwiazdami polskiej sceny muzycznej (m.in. Margaret, Smolasty). Prowadzi warsztaty z emisji głosu dla zespołów i chórów. Nie tylko uczy poprawnej techniki, ale również pomaga rehabilitować zaburzenia głosu. Należy do teamu studia Voice Progress. Jej ogromną misją jest zachęcanie uczniów do komponowania i twórczego życia. Pierwszą miłością Almiry był fortepian i nadal odgrywa on kluczową rolę w jej muzyce. Współprodukowała dwa utwory na płycie Solara „Pokój Zero”. Obecnie komponuje, produkuje i wydaje swój materiał.
 • Klara Habowska – Trener wokalny, aktywna wokalistka. Zaraża swoją pasją do śpiewania i chętnie dzieli się zdobytą już wiedzą i doświadczeniem. Ukończyła Akademię Muzyczną w Katowicach na kierunku Jazz i muzyka estradowa oraz Międzywydziałowe Studium Pedagogiczne. Uczestniczka szkoleń, warsztatów oraz międzynarodowych seminariów naukowych dla trenerów wokalnych jak i wokalistów. Prowadzi zajęcia indywidualne oraz zajęcia grupowe dla dzieci i dorosłych. Uczy prawidłowej emisji głosu w zespole Singin’ Warsaw. Występowała na Festiwalowej Scenie Bielskiej Zadymki Jazzowej, w licznych projektach, a także w programie Szansa na sukces. Inspiruje do twórczego działania, dzieli się swoim uśmiechem i dobrą energią! Obecnie pracuje nad autorskim materiałem.

Czas wstać od komputerów, czas wyjść z mieszkań i spędzić czas z rówieśnikami.

Zakwaterowanie:

 • Uczestnicy będą zakwaterowani w dwuosobowych pokojach hotelowych z łazienką z widokiem na las. Pokoje są wyposażone w pojedyncze łóżka.
 • Wychowawcy będą mieszkali na tym samym korytarzu co dzieci, aby zapewnić im większe poczucie bezpieczeństwa i dopilnować, by każdy z uczestników czuł się dobrze.

Wyżywienie:

 • Na terenie hotelu znajduje się przestronna stołówka z widokiem na jezioro.
 • Śniadanie i kolacja podawana jest w formie szwedzkiego stołu, obiad składa się z dwudaniowego posiłku.
 • Dodatkowo dzieci po ostatniej atrakcji będą miały możliwość skorzystania z „Pana kanapki”.
 • Uczestnicy znajdą tutaj pełną gamę różnorodnych i zdrowych potraw.
 • Na życzenie przygotowujemy posiłki ze specjalna dietą.

Transport: 

 • Dojazd będzie zorganizowany dla wszystkich chętnych za dodatkową opłatą 100 zł. Drugą możliwością jest dojazd własny.

Ubezpieczenie: 

 • Uczestnicy będą ubezpieczeni – NNW.

Zaplecze sportowo-edukacyjne hotelu:

 • port żeglarski
 • port windsurfingowy
 • przystań kajakowa
 • strzeżone kąpielisko
 • korty tenisowe
 • plaża z dostępnymi leżakami
 • kryta hala sportowa
 • wypożyczalnia rowerowa i sprzętu do nordic walking
 • boisko wielofunkcyjne
 • plac zabaw
 • ogrodowa plansza szachowa
 • sala dyskotekowa
 • dwa zadaszone miejsca na ognisko
 • kręgielnia i rzutki
 • trawiaste boisko do badmintona
 • boisko do siatkówki
 • molo

CENA: 2600 zł

MOŻLIWOŚĆ WYKORZYSTANIA BONU TURYSTYCZNEGO!

Zapraszamy do zapisów – tel. 502 383 683!

Umowę i warunki uczestnictwa znajdą Państwo w zakładce Dokumenty.