Ewa Truszkowska

Ewa TruszkowskaAbsolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.W 2004 r. z powodzeniem ukończyła specjalizację trenerską z pływania. Dodatkowo w trakcie studiów zdobyła tytuł instruktora gimnastyki sportowej, ratownika wodnego, wychowawcy kolonijnego oraz kierownika wypoczynku. Ukończyła kurs masażu oraz kurs nauki pływania dla niemowląt. Trenowała sporty walki, ratownictwo wodne i siatkówkę.

Od najmłodszych lat marzyła o pracy nauczyciela Wychowania Fizycznego. Już na studiach, podczas wakacji rozpoczęła współpracę z firmą Chris Turystyka i Rekreacja, która trwała nieprzerwanie 17 lat.

Na obozach pracowała jako ratownik, wychowawca, instruktor, kierownik. Po ukończeniu edukacji na AWF – podążając za swoimi marzeniami – podjęła pracę nauczyciela Wychowania Fizycznego stając się również kierownikiem hali sportowej.

Swoją karierę zawodową rozwijała również w sektorze bankowym. Jednak sercem cały czas była gdzieś indziej. Dlatego też po kilku latach pracy w banku wróciła do szkolnictwa.

Posiadając ogromne doświadczenie i empatię do pracy z dziećmi, pracując z nimi na co dzień, znając ich lepsze i słabsze strony stworzyła Uczniowski Klub Sportowy Montgomery. W UKS Montgomery dzieci uczą się pływać, grać w siatkówkę, a w przyszłości także będą mogły rozwijać swoją aktywność fizyczną poprzez inne dyscypliny sportowe w przyjaznym otoczeniu, pod okiem doświadczonych nauczycieli, zaangażowanych w swoją pracę, pełnych pasji i energii.

Chcę przekazywać swoją wiedzę i umiejętności dzieciom w taki sposób aby poprzez zabawę rozwijały się zdrowo i świadomie. Aby wyrosły na ludzi pełnych pasji, wrażliwych na innych i pełnych energii.

Zobacz referencje