Zmiana lokalizacji obozu letniego!

Ze względu brak dogodnych terminów w AZS Wilkasy wybraliśmy Ośrodek Waszeta nad Jeziorem Pluszne, jednym z najczystszych jezior.

Mamy rezerwację na 10-dniowy obóz letni w terminie 23 czerwca – 3 lipca 2018. Planowa kwota za wypoczynek z wliczonymi wszelkimi kosztami to 1800 zł. Początek wakacji to zawsze najlepsza pogoda. Mamy też już zarezerwowany autokar.

Ośrodek Waszeta jest miejscem bardzo malowniczym dzięki temu daje wiele możliwości. Planujemy zajęcia żeglarskie, fotograficzne, rękodzieło, sporty zespołowe, survival, spływ kajakowy, wieczorne gry terenowe, ogniska i wiele innych atrakcji.

W niedalekiej odległości od ośrodka znajduje się stadnina koni – będą chciała to wpleść w nasze zajęcia. Na miejscu będziemy mieszkali w domkach o wyższym standardzie dla max 4-5 osób. Dzieci zostaną podzielone na grupy wiekowe.

Podczas obozu zapewniona zostanie opieka medyczna pielęgniarki, która będzie zatrudniona na miejscu. Kąpielisko będzie zabezpieczone przez ratowników.

Mamy 50 miejsc dla naszej szkoły.

Proszę o informacje do końca stycznia ze względu obowiązek dokonania przedpłaty w celu rezerwacji pobytu.