O NAS

  • Uczniowski Klub Sportowy Montgomery jest spełnieniem naszych marzeń. Chcemy stworzyć takie miejsce
    dla dzieci, w którym będą czuły się szczęśliwe zdobywając nowe umiejętności sportowe. Rodzicom gwarantujemy bezpieczeństwo ich dzieci podczas każdych zajęć w UKS Montgomery. W naszym Klubie kładziemy nacisk na sportowy rozwój dziecka poprzez sekcję pływacką i siatkarską. W przyszłości planujemy również inne sekcje. Jesteśmy młodą i ambitną kadrą, która jest otwarta na nowe wyzwania. Chcemy wykorzystać nasze doświadczenie w organizowaniu atrakcji sportowych tj.: imprez sportowych, obozów sportowo-rekreacyjnych dla różnych grup wiekowych oraz spotkań ze sportowcami, którzy odnieśli sukcesy sportowe w swoim życiu. Do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie, ze zrozumieniem
    i spokojem. Rozwój dzieci jest również naszym rozwojem. Ucząc, uczymy też siebie.

    „Musimy mieć wytrwałość i ponad wszystko wiarę w siebie. Musimy być pewne, że mamy do czegoś talent…”           

    Maria Curie-Skłodowska

Ewa Truszkowska

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. W 2004 r. z powodzeniem ukończyłam specjalizację trenerską z pływania. Dodatkowo w trakcie studiów zdobyłam tytuł instruktora gimnastyki sportowej, ratownika wodnego, wychowawcy kolonijnego oraz kierownika wypoczynku. Ukończyłam kurs masażu oraz kurs nauki pływania dla niemowląt. Trenowałam sporty walki, ratownictwo wodne i siatkówkę. 
Od najmłodszych lat marzyłam o pracy nauczyciela Wychowania Fizycznego. Już na studiach, podczas wakacji rozpoczęłam współpracę z firmą Chris Turystyka i Rekreacja. Nasza współpraca trwa już nieprzerwanie 17 lat. Na obozach pracowałam jako ratownik, wychowawca, instruktor, kierownik. Po ukończeniu edukacji na AWF podążając za swoimi marzeniami podjęłam pracę nauczyciela Wychowania Fizycznego stając się również kierownikiem hali sportowej. Swoją karierę zawodową rozwijałam również w sektorze bankowym. Jednak sercem cały czas byłam gdzieś indziej. Dlatego też po kilku latach pracy w banku wróciłam do szkolnictwa.  Posiadając ogromne doświadczenie i empatię do pracy z dziećmi, pracując z nimi na co dzień, znając ich lepsze i słabsze strony stworzyłam Uczniowski Klub Sportowy Montgomery. W UKS Montgomery dzieci będą mogły uczyć się pływać, grać w siatkówkę a w przyszłości rozwijać swoją aktywność fizyczną poprzez inne dyscypliny sportowe w przyjaznym otoczeniu, pod okiem doświadczonych nauczycieli, zaangażowanych w swoją pracę, pełnych pasji i energii. Chcę przekazywać swoją wiedzę i umiejętności dzieciom w taki sposób aby poprzez zabawę rozwijały się zdrowo i świadomie. Aby wyrosły na ludzi pełnych pasji, wrażliwych na innych i pełnych energii.
Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. W 2004 r. z powodzeniem ukończyłam specjalizację trenerską z pływania. Dodatkowo w trakcie studiów zdobyłam tytuł instruktora gimnastyki sportowej, ratownika wodnego, wychowawcy kolonijnego oraz kierownika wypoczynku. Ukończyłam kurs masażu oraz kurs nauki pływania dla niemowląt. Trenowałam sporty walki, ratownictwo wodne i siatkówkę. Od najmłodszych lat marzyłam o pracy nauczyciela Wychowania Fizycznego. Już na studiach, podczas wakacji rozpoczęłam współpracę z firmą Chris Turystyka i Rekreacja. Nasza współpraca trwa już nieprzerwanie 17 lat. Na obozach pracowałam jako ratownik, wychowawca, instruktor, kierownik. Po ukończeniu edukacji na AWF podążając za swoimi marzeniami podjęłam pracę nauczyciela Wychowania Fizycznego stając się również kierownikiem hali sportowej. Swoją karierę zawodową rozwijałam również w sektorze bankowym. Jednak sercem cały czas byłam gdzieś indziej. Dlatego też po kilku latach pracy w banku wróciłam do szkolnictwa. Posiadając ogromne doświadczenie i empatię do pracy z dziećmi, pracując z nimi na co dzień, znając ich lepsze i słabsze strony stworzyłam Uczniowski Klub Sportowy Montgomery. W UKS Montgomery dzieci będą mogły uczyć się pływać, grać w siatkówkę a w przyszłości rozwijać swoją aktywność fizyczną poprzez inne dyscypliny sportowe w przyjaznym otoczeniu, pod okiem doświadczonych nauczycieli, zaangażowanych w swoją pracę, pełnych pasji i energii. Chcę przekazywać swoją wiedzę i umiejętności dzieciom w taki sposób aby poprzez zabawę rozwijały się zdrowo i świadomie. Aby wyrosły na ludzi pełnych pasji, wrażliwych na innych i pełnych energii.